0 Yıllık
Delta VN Grup Tecrübesi İle

" Biz Kimiz"

Delta Bakım, Delta VN Grup çatısında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Delta VN Grup, mühendis ve iş insanı Cem Şanlımeşhur tarafından 2006 yılında endüstriyel vana sektöründe temelleri atılmış, bugün tedarikten danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede ve farklı sektörlerde Türk ekonomisine katkı sağlayan bir grup şirket yapısında faaliyetlerini yürütmektedir.

2007 yılında kurulan teknik servis hizmetleri, büyüyen iş hacmiyle ve genişleyen hizmetleriyle birlikte 2020 yılında Delta Bakım markası altında kurumsallaşmıştır. Delta Bakım, uzman mühendis ve deneyimli teknik servis ekibiyle, endüstriyel vana ve saha enstrümanları için ara parça imalatları yapmaya olanak sunan makine parkı ve son teknoloji ürünü test makineleri ile kendi merkezinde tüm çalışmalarını yürütmektedir. Endüstriyel otomasyon, mekanik, mekatronik ve elektronik alanlarında da uzmanlıkları bulunan Delta Bakım hali hazırda atölyede bakım, sahada/yerinde bakım, kestirimci bakım, periyodik test ve belgelendirme alanlarında Türk sanayisine yön veren isimlere yüksek kalitede hizmet ve çözümler sunmaktadır.

Delta Bakım, taşınabilir bakım ekipmanlarıyla, 7/24 hizmet verebilen uzman ekibiyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına titizlikle mühendislik yaklaşımı gösterirken; günümüzün koşullarıyla uyumlu, hız ve verimlilik katan modern bakım teknikleriyle de içinde bulunduğu projelere değer katmaktadır.

ISO 9001

Kalite Politikamız

KVKK Metni

Bizimle iletişime geçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.